Podporujeme 

Pořádali jsme sbírku na Donio pro Hipostředisko Falco, na sbírce se vybralo 120 650 Kč.

Podporujeme projekt Absolventi pomáhají, realizujeme marketingovou kampaň, scházíme se s žákovskou radou, tvoříme kreativní tým, podporujeme děti...

Již spoustu let poskytujeme naše služby (kroužky, akce) dětem z dětského domova a dětem ze ZDVOP zdarma. Mohou také zdarma využít naše prostory v klubovně. Děti s vychovatelkami chodí do naší klubovny při nepříznivém počasí. Děti také navštěvují naše kroužky.

Na Burze dětského oblečení se pro maminku v nouzi přes DCKladno vybralo několik tašek oblečení a hraček.

Veronika z "Můj blog o nemoci" vyhlásila sbírku lízátek a omalovánek pro děti v těžké situaci. "Lízátka jsou jedna z věcí, která zažene pachuť po chemoterapii". A tak jsme se k ní přidali a vybrali celkem 4 045 ks lízátek (zapojila se i ZŠ Stochov, ZŠ Chýně, Střední škola služeb a řemesel). Lízátka udělala dětem radost a jsme rádi, že...

2018 a 2019 Jsme se podpořili akci DCKladno Děti kreslí přáníčka seniorům na Vánoce, Velikonoce.
od roku 2020 kreslíme každý rok přáníčka seniorům do DPS Stochov vždy na Vánoce i Velikonoce.

Krabice od bot

29.11.2018

V roce 2018 jsme se připojili k akci Krabice od bot, ve které nadále pokračujeme. Každý kroužek dostane jednu krabici, kterou naplní dárečky pro děti. Uděláme tak radost pod stromeček a učíme děti předávat dobré skutky dál.
Více o krabici zde.

Nedoklubko

08.11.2018

2018 - Pro organizaci Nedoklubko jsme vytvořili 100 ks přáníček pro děti na Mikuláše.2018 - Srdíčka pro maminky – v roce 2018 jsme pro Nedoklubko a jejich maminky z Neonatologie (předčasně narozené děti) vyrobili hromadu srdíček.