Onkoláčci

Dále podporujeme děti a rodiny co jsou v nouzi či si to zaslouží a to každoročně Vánočním nočním během v prosinci.

 

29. září 2017 proběhlo vyrábění pro Onkoláčky.

 

 

Vzkazy od rodičů:

 

Moc bych chtěla poděkovat jménem celé rodiny a hlavně jménem Matyáška za krásný balíček,který nás překvapil.Z autíčka na písek byla radost,ale největší radost měl z hasičů,které jsme hned ten den testovali v koupelně a samozřejmě pak plavala celá koupelna .Byla jsem překvapená,že nám balíček dorazil,že se našel ještě někdo,kdo chtěl Matyáškovi udělat radost.Slova,bohužel nedokáží vyjádřit,jakou cítíme v srdci radost a štěstí.A neustále nás překvapuje,že v tomto světě kdy se závidí snad i nemoc dětí se najdou lidé,kteří mají srce na pravém místě.DĚKUJEME MOC. Matyášek s rodiči

 

I Matyášek moc děkuje za nádherné dárky a hned večer jsem hasiče testovali ve vodě a velké nadšení

 

Od maminky Zorynky - Velice nečekaně nás překvapil Vámi zaslaný dárek naši dceři Zorince, kdy za něj moc děkujeme. Dceři se moc líbí a prý si jí (vílu) vezme sebou do nemocnice. Příští týden zrovna nastupuje do FN Plzeň na další vyšetření - na mag. rezonanci.

 

Terezka z celého srdce moooc moooc děkuje za nádhernou panenku  jste úžasní všichni DĚKUJEME

 

Dobrý den, moc děkujeme za dárek, Ondráškovi udělal velkou radost. Když jsme se vrátili z nemocnice, čekal tu na něj balíček, bylo to překvapení.

 

Dobrý den,chtěla bych za Kryštůfka z celého srdce poděkovat za dárečky, které od vás dostal. Moc děkujeme za zpříjemnění náročných dní! Balík s hračkami přišel zrovna v den, kdy měl Kryštůfek kontrolní magnetickou rezonanci, která naštěstí dopadla výborně, a tak to i jemu velmi zpříjemnilo den po pobytu v nemocnici a narkóze. Dráhu pro auta si moc užívá, museli jsme jí na čas umístit do ohrádky jeho malého brášky, aby mu ji neničil … a malý bráška si za to na oplátku vzal nákladní auto z balíku. Oba naprosto spokojeniDěkuji, že jste dokázali uspořádat takovou akci a poslat radost do mnoha rodin. Moc si toho vážím a přeji do Stochova všem Kamarádům krásné dny plné radosti

 

Děkujeme za krásné dárečky kamarádi

 

Maminka mi složila autodráhu a už to frčí

 

Děkujeme moooooooc Kamarádům ze Stochova  Elišce se mooooc líbila jste zlatíčka

 

Dekujem za krásnou panenku.Marketka měla radost

 

Z celeho srdce dekujeme za naprosto boziiiiii autaky!!!!! Dneska nam balik prisel a Vojta byl neskutecne nadseny!!!! Strasne moc dekujeme

 

Chtela jsem podekovat za Verunku.Dekuji moc moc moc.Udelala jste nam radost.

 

 

Dobrý den. Velice nečekaně nás překvapil Vámi zaslaný  dárek naši dceři Zorince, kdy za něj moc děkujeme. Dceři se moc líbí a prý si jí (vílu)  vezme sebou do nemocnice. Příští týden zrovna nastupuje do FN Plzeň na  další vyšetření - na mag. rezonanci.  Ještě jednou moc děkujeme, vážíme si Vaší záslužné práce pro takto postižené děti a zároveň přejeme, aby jste takto dělali radost i dalším dětem.

 

Mílá paní Gombitová, velmi děkujeme za dárek pro Elišku.

 

Dobrý den,strašně moooooc děkujem za nečekaný a nádherný dárek pro Lindušku zmrazující Elsu:o))))Moooc děkuje a já děkuji moc ,že děláte radost takto vážně nemocným dětem a zvláště když Linduška už  bojuje podruhý je pro nás každá její radost a úsměv  takový uzdravováníJeště jednou moc děkujem jste skvělýS pozdravem maminka

 

 

A už jdeme do finále...

 

ahoj všem, především chci poděkovat všem co se účastili této krásné akce celkem jsme do dnešního dne vybrali 22 164,50 Kč. Děkuji také sponzorovi Bosá turistika - diskusní forum, Město Kladno za krásný nájem za 1 Kč, 24print, kteří věnovali tisk fotek zdarma.

 

Děkujeme také Nadační fond Šance onkoláčkům který nám pomohl uskutečnit tuto akci - pokud chcete něco darovat určitě Vám poradí jak na to.

 

A proč píši? No protože dnes došla kupa hraček pro dětičky a vše díky Vám všem a našemu týmu ;) Lucie Gombitová a Zuzana Černá.

 

Hračky budeme balit a posílat dětem přímo domů, Ježíšek pokračuje ;)

 

Abychom Vám opravdu dokázali, že hračky jsou u dětí - nafotíme balení dárků, a samozřejmě s rodiči uzavřeme darovací smlouvy + rodiny, které zveřejňují fotečky a příběhy dětí nám zašlou fotografie dárků či jiný důkaz.

 

Těšíme se na radost dětí a přejeme jim mnoho zdavíčka a štěstíčka.

 

 

Kamarádi, spolek

Stochov

 

Přináším informace pro Prodejní výstavě Onkoláčci, která proběhla tento víkend.
Dále připravuji elektronickou aukci 
Držte palce ať se částka zvětší.

 

Právě jsem přepočítala fotky které máme na zítřejší prodej máme celkem 131 fotek a to se zítra ještě rozrostou no tak paráda bude z čeho vybírat ;)

Otázka zní jak to tam nacpeme :D

 

jéé ještě 19 fotek od Zš Stochov a jejich dětí a paní učitelek


Děkujeme

Vzpomínáte si, když jste byli děti a vaše děti byly děti, že Vás potěšil nejobyčejnější dáreček?

Pojďte s námi splnit malá přání pro děti s onkologickým onemocněním.

Přijďte si koupit fotografii osobně či přes internet, ze zisku dětem nakoupíme hračky.

Malý Vojtíšek by chtěl hasiče, co houkají nebo angličáky - pojďte s námi jemu a dalším dětem splnit sen.

Prodejní výstava pro Onkoláčky

 plán akce

 

Spolek Kamarádi

Mírové náměstí 262

273 03  Stochov

IČ: 708 96 054

 

Pověřené osoby: Zuzana Černá, Lucie Gombitová (+420 737 762 475), Veronika Němcová

www.kamaradistochov.cz

 

pořádá prodejní výstavu fotografií a následně elektronickou aukci fotek na podporu onkologicky nemocných dětí v nemocnici v Motole - oddělení Onkologie.

 

Výstava se konná ve dnech 20. června – 21. června 2015 v Zámečku Galerie Kladno. viz mapa vpravo.

Projekt bude uzavřen do konce roku 2015.

 

Spolek Kamarádi za veškerý zisk, vydělaný touto cestou, nakoupí hračky pro děti z oddělení dětské onkologie.

 

Hračky budou nezávadné, omyvatelné, aby si je děti mohly brát na oddělení.

Do konce května 2015 se spolek spojí s maminkami dětí a zjistí nejvhodnější dárky tak, aby vyhovovaly potřebám dětí. Částky budou rozpočítány na všechny děti a využity na jejich přání.

 

Dárky budou předány osobně maminkám a dětem.

 

Kamarádi na svých webových stránkách budou zveřejňovat průběh akce a na konci akce také bilanční rozvahu – Náklady, Výnosy a Zisk. Dále přiloží účtenky za nákupy hraček pro děti a následně fotografickou dokumentaci o předávání darů.

S rodinami bude sepsána smlouva o darované věci, zveřejníme však pouze fotografe, smlouvy z důvodu zachování osobních údajů nikoli.

 

Spolek vytvoří souhrnnou tabulku se jmény dětí, darem a písemným potvrzením rodičů o převzetí – tento dokument se souhlasem rodin bude zpřístupněn na našich stránkách.

 

V roce 2014 spolek podpořil onkologicky nemocného Vojtíška (na obrázku) – vše najdete na našich webových stránkách. Osobně jsme mamince předali vybrané dary.  Maminka s námi nadále komunikuje a fandí nám v této akcí. Na facebooku jsme od ní dostali poděkování.

 

Chcete nás podpořit? Pomoci? Sháníme sponzory na úhradu nákladů (pronájem, vyvolání fotografií, občerstvení…). Dále hledáme fotografy, kteří by na tuto krásnou akci přispěli fotkou. Další informace naleznete na našich webových stránkách či u pověřených osob.

Děkujeme za spolupráci Nadační fond Šance onkoláčkům​ že nám propůjčili na tuto akci své jméno "Onkoláčci" a pomohou nám s kontakty na maminky.

Pokud chcete pomoci i jinak určitě se podívejte na Nadační fond.

 

 

Spolek Kamarádi pořádá prodejní výstavu fotografií a následně elektronickou aukci fotek na podporu onkologicky nemocných dětí v nemocnici v Motole - oddělení Onkologie.

 

Výstava se koná dne 20. Června – 21. Června 2015 v Zámečku Galerie Kladno.

Projekt bude ukončen do konce roku 2015.

Kamarádi, spolek za veškerý zisk, vydělaný touto cestou, nakoupí hračky pro děti z oddělení onkologie.

Hračky budou nezávadné, omyvatelné, aby si je děti mohly brát na oddělení.

 

Kontaktní osoby:

Zuzana Černá

Lucie Gombitová +420 737 762 475; l.gombitova@seznam.cz

Veronika Němcová