Reference - Onkoláčci

V roce 2015 jsme se zapojili do podpory Onkoláčků. Výstava se konala dne 20. Června – 21. Června 2015 v Zámečku Galerie Kladno.  První naší akcí byla prodejní výstava fotek. Z výtěžku jsme nakoupili hračky a poslali je dětem přímo domů. 

Vybrali jsme 22 164,50 Kč. 

Organizátorky: Lucie Gombitová a Zuzana Černá

Děkuji také sponzorovi Bosá turistika - diskusní forum, Město Kladno za krásný nájem za 1 Kč, 24print, kteří věnovali tisk fotek zdarma.

Děkujeme také Nadační fond Šance onkoláčkům který nám pomohl uskutečnit tuto akci - pokud chcete něco darovat určitě Vám poradí jak na to.

Fotografie Zš Stochov - 23 ks

Darované fotografie 160 Ks


Náklady na tisk 1818 Kč

Dary na tisk 1850 Kč

Náklad profozní 716 Kč

dar finanční 751 Kč

Prodej fotek, příspěvky 16 015 Kč

Celkem zisk 16 082 Kč

První den jsme prodali 36 fotek; druhý den 19 fotek. Děkujeme

Moc bych chtěla poděkovat jménem celé rodiny a hlavně jménem Matyáška za krásný balíček,který nás překvapil.Z autíčka na písek byla radost,ale největší radost měl z hasičů,které jsme hned ten den testovali v koupelně a samozřejmě pak plavala celá koupelna .Byla jsem překvapená,že nám balíček dorazil,že se našel ještě někdo,kdo chtěl Matyáškovi udělat radost.Slova,bohužel nedokáží vyjádřit,jakou cítíme v srdci radost a štěstí.A neustále nás překvapuje,že v tomto světě kdy se závidí snad i nemoc dětí se najdou lidé,kteří mají srce na pravém místě.DĚKUJEME MOC. 

Matyášek s rodiči


Velice nečekaně nás překvapil Vámi zaslaný dárek naši dceři Zorince, kdy za něj moc děkujeme. Dceři se moc líbí a prý si jí (vílu) vezme sebou do nemocnice. Příští týden zrovna nastupuje do FN Plzeň na další vyšetření - na mag. rezonanci. Ještě jednou moc děkujeme, vážíme si Vaší záslužné práce pro takto postižené děti a zároveň přejeme, aby jste takto dělali radost i dalším dětem.

maminka Zorynky

 

Dobrý den, moc děkujeme za dárek, Ondráškovi udělal velkou radost. Když jsme se vrátili z nemocnice, čekal tu na něj balíček, bylo to překvapení.
 

Ondráškovi rodiče 


Terezka z celého srdce moooc moooc děkuje za nádhernou panenku jste úžasní všichni DĚKUJEME 

rodiče Terezky 

Dobrý den,chtěla bych za Kryštůfka z celého srdce poděkovat za dárečky, které od vás dostal. Moc děkujeme za zpříjemnění náročných dní! Balík s hračkami přišel zrovna v den, kdy měl Kryštůfek kontrolní magnetickou rezonanci, která naštěstí dopadla výborně, a tak to i jemu velmi zpříjemnilo den po pobytu v nemocnici a narkóze. Dráhu pro auta si moc užívá, museli jsme jí na čas umístit do ohrádky jeho malého brášky, aby mu ji neničil … a malý bráška si za to na oplátku vzal nákladní auto z balíku. Oba naprosto spokojeniDěkuji, že jste dokázali uspořádat takovou akci a poslat radost do mnoha rodin. Moc si toho vážím a přeji do Stochova všem Kamarádům krásné dny plné radosti

Kryštůfkovi rodiče

Děkujeme za krásné dárečky kamarádi

Maminka mi složila autodráhu a už to frčí

Děkujeme moooooooc Kamarádům ze Stochova Elišce se mooooc líbila jste zlatíčka

Dekujem za krásnou panenku.Marketka měla radost

Z celeho srdce dekujeme za naprosto boziiiiii autaky!!!!! Dneska nam balik prisel a Vojta byl neskutecne nadseny!!!! Strasne moc dekujeme

Chtela jsem podekovat za Verunku.Dekuji moc moc moc.Udelala jste nam radost.

Mílá paní Gombitová, velmi děkujeme za dárek pro Elišku.


rodiče

Dobrý den,strašně moooooc děkujem za nečekaný a nádherný dárek pro Lindušku zmrazující Elsu:o))))Moooc děkuje a já děkuji moc ,že děláte radost takto vážně nemocným dětem a zvláště když Linduška už bojuje podruhý je pro nás každá její radost a úsměv takový uzdravováníJeště jednou moc děkujem jste skvělýS pozdravem maminka

maminka