ZŠ, MŠ a ZUŠ Stochov

17.05.2023

Podporujeme projekt Absolventi pomáhají, realizujeme marketingovou kampaň, scházíme se s žákovskou radou, tvoříme kreativní tým, podporujeme děti...


Rekonstrukce dívčích toalet na ZŠ Stochov

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov

Stochov, Jaroslava Šípka 387, 27303

Popis projektu

Kdo jsme?

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Stochov je škola vedená v duchu tradic, ale moderně s dobou. Naším cílem je připravit naše žáky na život v dnešní globalizované společnosti, předat jim zkušenosti, vybavit je dovednostmi, znalostmi a logickým myšlením, otevřít školu rodičům a spolupracovat s nimi.

Proč jsme se zapojili do projektu ABSOLVENTIpomáhají.cz?

Naše snaha o otevření školy celému Stochovu a spolupráci s rodiči nás přivedla ke spolupráci s našimi absolventy. Tak jsme se dostali k celorepublikovému absolventskému systému ABSOLVENTI.cz a projektu ABSOLVENTIpomáhají.cz. Viděli jsme reference na zapojení absolventů do dění na jiných školách a tak jsme si řekli, že budeme úplně první základní škola, která se do projektu ABSOLVENTIpomáhají.cz přihlásí, abychom vybavili naše žáky zkušenostmi, které se jim budou v životě hodit.

Na co potřebujeme podpořit od absolventů a fanoušků školy?

Rada žáků sama přišla sama s několika nápady, které by bylo možné realizovat.

Hlasováním ve všech třídách školy byl jako nejlepší nápad vybrán "realizace dívčích toalet na všech třech patrech školy".

V hodinách matematiky jsme zábavnou formou spočítali, kolik peněz bude rekonstrukce stát. V hodinách výtvarné výchovy jsme připravili plakáty.

Teď chceme požádat vás, absolventy a fanoušky ZŠ Stochov, abyste nás podpořili v našem školním projektu.

Co se po rekonstrukci toalet změní?

Pokud se nám rozhodnete přispět jakoukoliv částkou, pomůžete nejen škole a školnímu projektu, ale žáci už nebudou mít obavu chodit na staré toalety, které nebyly rekonstruovány minimálně posledních 20 let.

Více o škole:

www.ZSstochov.cz

Fotografie z Kouzelnické olympiády