Lízátka pro Onkoláčky, děti v nemocnicích a dětských domovech

29.10.2020

2020

Veronika z "Můj blog o nemoci" vyhlásila sbírku lízátek a omalovánek pro děti v těžké situaci. "Lízátka jsou jedna z věcí, která zažene pachuť po chemoterapii". A tak jsme se k ní přidali a vybrali celkem 4 045 ks lízátek (zapojila se i ZŠ Stochov, ZŠ Chýně, Střední škola služeb a řemesel). Lízátka udělala dětem radost a jsme rádi, že se do sbírky všichni zapojili.

Spočítali každé lízátko, lízátka poputují již ve středu a to autodopravou od sponzora zdarma, moc děkujeme. Celkem se vybralo 4 045 Ks lízátek a to díky všem co sdíleli, přispěli a donesli. Chci poděkovat také paní Martina Štiková, že uspořádala sbírku na Střední škole služeb a řemesel Stochov - vybrala 1 422 ks lízátek a také ZŠ STOCHOV kde se vybralo krásných 1 052 ks lízátek, ZŠ Chýně.

Sponzoři lízátek: Střední škola služeb a řemesel Stochov; ZŠ, MŠ, ZUŠ Stochov;  Roman Foršt s rodinou; Alena Vašinová; Rodina Majchráková; Lucie Fořtíková; Šárka Lukášová; Andrea Šašková; Broumová s rodinou;  Jenny Kovalchuk s rodinou; Veronika Kindlová s rodinou; Irena Samková s rodinou; Tereza Kašparová s rodinou; Spolek Kamarádi a jeho členové; Jana Hlavackova s rodinou; Lenka Kozárová s rodinou.