Recenze

Viktorka nezavřela pusu, byla nadšená. mockrát děkujeme za krásné zážitky z příměstského tábora.

maminka Viktorky

Whats app 2023

Jsme neskutečně dojati a vděční ❤️ ještě jednou všem moc děkujeme.

Maťa má 4.1. první schůzku na terapii, tak budeme dávat vědět jak to jde 🙏

Jste úžasní.

Eliška Blažková

Vánoční noční běh 2023

Párkrát jsem navštívila Zuzky cvičení a paráda, získala si mě. Sice se u toho cvičení moc nezapotíte a nezadýcháte, vlastně se s holkama občas zasmějete, ale to neznamená, že je to špatně. Spíš naopak je to takový pohodový posilko, ale ...☝️ druhý den jsem cítila vnitřní stranu stehen a břišní svaly. Takže za mě je to cvičení nenásilnou formou prostě jak já říkám CVIČENÍ JINAK a budu chodit dál. 👍

Vendula Gombitová

facebook 2023

Mockrát děkujeme já jsem ta maminka, co se ztratila, děti mají krásný zážitek z pěkné Halloweenské akce a výrobky už ukazovaly i babičce

Kačí Catharina

facebook 2022Syn se letos zúčastnil Adaptační skupinky. Je určena dětem, které jdou poprvé do školky. Byl nadšený! Bohatý program, milé vedoucí, zajištěný pitný režim i svačiny. Zvlášť oceňuji ochotu vedoucích přizpůsobit synovi stravu pro bezlepkovou dietu. Každý den se do skupinky těšil a nechtělo se mu domů.

Markéta Hanzlíková

facebook 2022

Milá paní Gombitová,

chtěla bych Vám, Vaší kamarádce a kolektivu Kamarádů poděkovat za krásné zpěstření programu Akademie třetího věku. Moc si toho vážíme, tašku už mám vyžehlenou a těším se, jak se budu chlubit pravnoučkům!

Pěkný den!

J. Kestnerová

účastník Stochovské akademie třetího věku

Dobrý den, v sobotu 14. 9. 2019 jsem poprvé navštívila Krušovice na slavnostech. Měla jsem možnost ochutnat váš výýýýborný štrúdl. Lepší jsem fakt nikdy nejedla. Dala jsem bodík, kdybych mohla dám i víc. Požádala jsem paní, která tento štrúdl prezentovala, asi ho i upekla, zda by mi mohla dát recept. Dostala jsem od ní tento e-mal, že si mohu požádat o recept, proto bych vás ráda požádala o zaslání tohoto receptu.

Děkuji mockrát.

Daniela Hajdová

Krupá

"Chtěla bych Vám všem neskutečně poděkovat za pomoc v naší těžké životní situaci, všechny věci od Vás se k nám dostali, jste úžasný !!! Je jich tak strašně moooc!!!!! A já Vám za to strašně moc děkuji!!!!"

Maminka Vojtíška

facebook 2014

Bojovka pro děti - V loňi jsme ji šli a byla skvělá.

Adltová

fcb 2023

Akcí pořádané Kamarády se účastníme pravidelně celá rodina a je to naše srdcovka. Děti jsou z výletů a příměstských táborů nadšené a já jako rodič velmi oceňuju zodpovědný a laskavý přístup vedoucích. V poslední době jsem se zůčastnila i sportovní víkendu pro ženy a byla jsem moc spokojená, určitě pojedu znovu🙂.

Zdena Čislinská

google