Služby

 

PRONÁJEM KLUBOVNY

Přijímáme rezervace klubovny od září 2021. Pokud situace dovolí, rádi Vám ji pronajmeme. Upozorňujeme, že je tu stále možnost zrušení pronájmu z důvodu vládního nařízení. 

 

Platné vládní nařízení pro Společenské akce najdete zde. Prosím v našich prostorách jej dodržujte. Máme právo kontrolovat doklady o testování.

 
 

Nabízíme pronájem klubovny za účelem oslav narozenin, nebo jiných akcí. (Nekuřácký prostor!!)

 

Cena platná od září 2019

Částka za pronájem činí

za 4 hodiny 500 Kč, každá další hodina 100 Kč.


 

Doba pronájmu končí maximálně v 18:00 hodin, delší pronájem do pozdních hodin jde domluvit u Lucie Gombitové ve výjimečných případech.

 

Kontatk: Gombitová +420 737 762 475

 

Klubovna je vybavena kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, konvicí, nádobí (hrnky, sklenice, tácy, příbory - ne moc ostré nože).

 

K dispozici je rádio na CD či Flashdisk.

Herna plná hraček, skluzavek do balonku, stoly, židle...

 

Je uzavřena ústní dohoda o pronájmu. S předáním klíčů souhlasíte s provozním řádem, požární poplachovou směrnicí. Za zničený majetek zodpovídá nájemce a uhradí jeho opravu či jeho plnou cenu.

 

Po pronájmu dejte prostory do původního stavu, ukliďte veškerou výzdobu - balonky, stuhy aj.

Ukliďte si i věci z lednice (nenechávejte nám tam zbytky jídel, mléko aj.).

 

Nazapomeňte také všude zamknout i dole vchodové dveře.

 

PŮJČOVÁNÍ KOSTÝMŮ

 

Chystáte se na ples, nebo jinou akci a nemáte převlek? Nevadí, zastavte se v klubovně Kamarádů! Kamarádi půjčují krásné a vtipné kostýmy na nejrůznější akce. Můžete si vybrat ze široké nabídky nejrozmanitějších převleků, které máme k dispozici. Najdete u nás kostýmy jako je například drak, princezna, beruška, anděl, čert, šašek a další. Většinu převleků můžete znát z našich akcí, například z Pohádkového lesa nebo Maškarního plesu.
Částka za vypůjčení kostýmu se pohybuje v rozmezí 100 – 1 000 Kč podle typu a doby vypůjčeného kostýmu.
Vratná záloha na kostým v případě nepoškození a vyprání  500 Kč/kostým.

 

Bližší informace na emailu: kamaradi.stochov@seznam.cz, nebo v klubovně – zastihnete nás tam většinou v pátek od 16:00 – 18:00 hodin.