Čas pro maminky/ženy

Název: Čas pro maminky/ženy

Den: pátek

Termín: cca 4x do roka (vypsané termíny jsou v registraci či na letáku)

Čas: 19:00 hod.

Věk: od 18 let, pro všechny ženy, maminky, tety, babičky

Cena: dle aktuálního letáku

Organizátor: Lucie Hořejší, Zuzana Lochmanová, Lucie Gombitová

Vedoucí:

Kontakt: kamaradi.spolek@seznam.cz

Kde: Klubovna Kamarádů, Mírové nám. 262, Stochov

Popis: 

...bez mužů...

...bez dětí...

...bez stresu...

a s relaxací.

Přijďte se pobavit a uvolnit. Čeká Vás zajímavý program a mnoho relaxace.

Můžete se těšit i na tvoření, dobrou kávu a malý dáreček.

Maminko, babičko, ženo, samy víme, že často plníme náročné role, a tak jsme se rozhodly pořádat večery jen pro nás, pro ženy. Jsme všechny skvělé a zasloužíme si oddych a relaxaci.

A jaké další benefity naše večery obnáší?

Podpora duševního zdraví: Starost o rodinu a děti může být fyzicky i psychicky náročná. Účast na akci Čas pro ženy vám pomůže získat čas pro sebe, což může pozitivně ovlivnit vaše duševní zdraví a celkovou pohodu.

Setkávání s ostatními ženami: prostor pro setkání s dalšími ženami, včetně dalších maminek. Tato sociální interakce může být prospěšná pro vytváření nových vztahů, sdílení zkušeností a vzájemnou podporu.

Workshopy a semináře: Součástí některých večerů bývají i různé workshopy, přednášky a semináře zaměřené na osobní rozvoj, zdraví, rodičovství a další témata. Můžete tak získat nové znalosti a dovednosti, které můžete aplikovat ve svém každodenním životě.

Bezpečné místo pro sdílení: Po celou dobu večera ctíme hodnotu bezpečného místa, kde můžete otevřeně sdílet své zážitky, starosti a radosti s ostatními ženami, které procházejí podobnými životními situacemi.

Podpora self-care: Zdravý životní styl a péče o sebe samu jsou klíčové pro každou ženu, i v mateřství. Nabízíme různé aktivity, jako jsou masáže, jóga, meditace a další formy self-care, které vám mohou pomoci se lépe postarat o své tělo i mysl.

Pauza od rutiny: Účast na akci Čas pro ženy může pro vás být skvělou příležitostí vystoupit z každodenní rutiny a udělat něco pro sebe, nabrat novou energii, být na sebe laskavá a setkat se s ostatními ženami, které sdílejí podobné zájmy.


Historie

V listopadu 2022 jsme uspořádali první Čas pro maminky a velice se vydařil.