Aktivity

Stochovský SCUK

Stali jsme se organizátory společných nákupů od lokálních farmářů. www.scuk.cz  Objednejte si výrobky a můžete si je u nás vyzvednout.

Objednávky můžete tvořit zde: https://www.scuk.cz/stochovsky-scuk

Výpomoc na MasopustuKaždoročně pomáháme na Masopustu pořádané městem Stochovem. Děti z kroužků se s vedoucí převlečou za maškary a jdou s davem rozdávat koblížky a samé dobrůtky.

Stochovská akademie třetího věku

 Lucie Gombitová se podílela na vzniku akademie v roce 2022 a je součástí organizačního týmu. Projekt podporujeme i ve spolku. 

Knihobudka

V roce 2022 jsme na Stochově na náměstí založili knihobudku. Město Stochov přispěl na výrobu knihobudky 1/4 z ceny. Knihobudka je oblíbeným místem pro knihy a poskytuje lidem možnost výměny knížek.

Výpomoc na Dětském filmovém festivalu

Dle programu festivalu, pomáháme před promítání se stanovištěmi pro děti. 

Onkoláčci

V roce 2015 jsme pořádali velkou akci Prodejní výstavu pro Onkoláčky.

Ahoj všem, především chci poděkovat všem co se účastili této krásné akce, celkem jsme do dnešního dne vybrali 22 164,50 Kč. Děkuji také sponzorovi Bosá turistika - diskusní forum, Město Kladno za krásný nájem za 1 Kč, 24print, kteří věnovali tisk fotek zdarma.

Děkujeme také Nadační fond Šance onkoláčkům, který nám pomohl uskutečnit tuto akci - pokud chcete něco darovat určitě Vám poradí jak na to.

A proč píši? No protože dnes došla kupa hraček pro dětičky a vše díky vám a našemu týmu ;) Lucie Gombitová a Zuzana Černá.

Hračky budeme balit a posílat dětem přímo domů, Ježíšek pokračuje ;)

Abychom Vám opravdu dokázali, že hračky jsou u dětí - nafotíme balení dárků, a samozřejmě s rodiči uzavřeme darovací smlouvy + rodiny, které zveřejňují fotečky a příběhy dětí nám zašlou fotografie dárků či jiný důkaz.

Těšíme se na radost dětí a přejeme jim mnoho zdavíčka a štěstíčka.

Kamarádi, spolek

Stochov

Více zde.