Volnočasové kroužky

 

Spolek Kamarádi prošlo během svého působení mnoha změnami.

Již 10 let se snažíme pomoci k rozvoji kulturního dědictví ve Stochově a okolí. Pomáháme a organizujeme různé akce podporující nejen děti, ale i občany všech věkových skupin.

Našimi pravidelnými akcemi se snažíme udržet cíle sdružení na maximu.

 

INFO:


1. půlroční poplatek činní 500 kč na dítě, kroužek Kamarádi (300 Kč/dítě).
2. vedoucí dětí neručí a nejsou povinni uhradit věci, které si dítě během schůzek rozbije, poztrácí,     nebo je rozdá.
3. na každou schůzku zajistí rodiče dítěti cestu tam i zpět, vedoucí nejsou zodpovědni za děti mimo dobu schůzek. Jinak pouze po domluvě.
4. schůzky se konají dle podmínek kroužku.
5. do přírody děti oblékejte dle počasí a možností, do tělocvičny jsou nutné pevné přezůvky – ne pantofle – které nezanechávají šmouhy. Do klubovny přezůvky podobně jako do školy.

 

PRAVIDELNÉ VOLNOČASOVÉ KROUŽKY

 

KAMARÁDI

Tento kroužek vznikl sloučením Starších kamarádů a Mláďátek a letos (2/2013) poprvé uveden do provozu, je určen pro děti od 6 do 12 let.

Tato aktivita je všestranně zaměřena na celkový rozvoj dítěte (pozitivní životní postoj, sociální - proaktivní chování , rozvoj schopností a dovedností, úcta k živému i neživému). Děti mají možnost s kroužkem jet výlet či přespat v klubovně.

Děti od 15 - 18 let mají možnost stát se praktikanty a v plnoletosti přejít na vedoucí.

 

RODIČOVSKÉ CENTRUM VENDELÍN

Rodičovské centrum Vendelín bylo otevřeno již v roce 2003 a slouží především rodičům na rodičovské dovolené a jejich dětem. Ti se společně scházejí dvakrát v týdnu v klubovně spolku Kamarádi, kde je pro děti připravena vhodně vybavená herna. Jednou v týdnu mají rodiče s dětmi možnost navštěvovat tělocvičnu stochovské ZŠ, kde mohou vybít svoji energii a elán při společném cvičení rodičů s dětmi.

 

ŠIKOVNÉ RUČIČKY

Kroužek je vhodný zejména pro děti od pěti do devíti let funguje od ledna 2014, možnost vyzvedávání dětí ve školce či družině.

Jedná se o kroužek, ve kterém se bude vyrábět z různých materiálů a vytvoříme tak mnoho výrobků. Podpoříme dětskou kreativitu a fantazii. Kroužek je 1x za měsíc.

 

KLUB MAGIC THE GATHERING

Jestli jste hraví, mate radi fantasy, jste souteziví, staňte se mocným kouzelníkem a bojujte proti nepratelským hordam vašich protihraců. Vše co budete potřebovat, dostanete u nás alespon pro začátek. Magic the Gathering - Je určen pro II. stupeň základní školy (6. třída) a vys az do 18. let.

Nad 18 let bereme praktikanty na pomoc.


Matematika dle Hejného

Zumba pro děti

Zumba pro dospělé