Vojtíšek

Vojtíšek

Jmenuji se Vojtíšek a je mi 19 měsíců, v květnu 2014 mi doktoři našli nádor v nadledvině, ložiska na játrech, nádor v kosti okolo očí a v kostní dřeni, čili svítím v podstatě celý, zařadili mne do IV. stupně tedy nejvyšší riziko.

 

Čekala mne operace a následné chemoterapie, které zabírali, ale nádory mizely pomaleji, než jsme chtěli, proto mi přidávali další chemoterapie, nukleární léčbu a zase další chemoterapie až jsem konečně v lednu 2015 přestal svítit, což znamená, že jsem čistý a mohl jsem nastoupit na preventivní léčbu, která obnáší transplantaci kostní dřeně s vlastním štěpem, kterou jsem zvládl výborně!

 

Po té jsem v dubnu podstoupil 14 dávek ozařování, které mám zdárně za sebou. Teď mě čeká poslední fáze léčby a tou je chemoterapie v prášcích, které mám na 3 měsíce a pak už mě nic konečně nečeká, protože budu už určitě navždy zdraví!

 

A hračku?? Miluje hasiče,  nebo spíš auta které houkají a celkově miluje auta a tento týden zrovna vedou ty maličké autíčka "angličáky". (květen 2015)